Правила користування

Загальні умови

 1. Ці Умови використання (далі – «Умови використання», «Умови надання послуг», «Умови») регулюють використання вами послуг AppFood. Використовуючи AppFood, Ви повністю погоджуєтесь з Умовами використання. Якщо ви не згодні з Умовами використання або будь-якої частиною Умов використання, ви не повинні використовувати наші послуги.
 2. Ми залишаємо за собою право оновлювати та / або змінювати ці Умови або інші умови використання AppFood в будь-який час без належного повідомлення. Актуальну версію Умов використання можна переглянути, зокрема, після установки оновлень для AppFood. Використовуючи наш сервіс після зміни Умов, Ви підтверджуєте, що згодні і приймаєте ці зміни.

Визначення

 1. Під терміном «Ми», «Сервіс», «AppFood» або «Наш» розуміється ФОП Хром’як Юрій Вікторович, запис про проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця від 13.12.2018 року номер 2 415 000 0000 096108, місце здійснення діяльності – проспект Свободи, 1/3, місто Львів, Львівська область, 79000.
 2. Під терміном «Користувач», «Ви» розуміється особа, яка досягла віку, достатнього для надання згоди, відповідно до законодавства країни проживання особи, і старше 18 років (в будь-якому випадку, користувач повинен мати повну дієздатність).
 3. Контент – весь текст, інформація, графіка, аудіо, відео та / або інші дані, які використовуються і / або пропонуються в AppFood;
 4. Додаток – програмне забезпечення, призначене для використання послуг AppFood.

Опис послуги

 1. AppFood пропонує автоматизовані послуги швидкого харчування, що зазначені в цих Умовах. Використовуючи цей Додаток, Користувач може замовити їжу та насолодитися нею в нашому ресторані, розташованому за адресою: Україна, Львів, проспект Свободи ⅓, або забрати його.
 2. AppFood надає послуги за принципом “як є”. Ми не надаємо жодних додаткових гарантій відносно послуг, які надаються, крім гарантій, які є обов’язковими згідно чинного законодавством України.
 3. Використання додатку може залежати від відповідного програмного забезпечення вашого мобільного пристрою або його відповідного оновлення.
 4. Також може знадобитися встановлення оновлень для Додатку для його правильного функціонування.
 5. Ви погоджуєтесь, що в деяких місцях через низьку якість або відсутності підключення до Інтернету додаток може працювати неправильно або бути недоступним.

Реєстрація та обліковий запис

 1. Для реєстрації Користувачі повинні надати правдиву і достовірну інформацію про себе. Користувач не може використовувати ім’я іншої особи, ім’я, яке є образливим, нецензурним, порушує чиї-небудь права на інтелектуальну власність або іншим чином порушує ці Умови.
 2. Тільки користувачі несуть відповідальність за будь-які дії із свого облікового запису. Логін і пароль є конфіденційною інформацією користувачів. Якщо третя особа отримає інформацію про обліковий запис Користувача, тільки Користувачі несуть відповідальність за всі можливі наслідки.
 3. Користувач зобов’язаний негайно повідомити Нас про будь-який несанкціонований доступ до використання облікового запису, паролю користувача або будь-яке інше порушення безпеки. Якщо Ви коли-небудь дізнаєтесь або підозрюєте, що хтось має доступ до вашого облікового запису без Вашого дозволу, Вам рекомендується негайно повідомити про це Нам. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки та / або пошкодження, спричинені в результаті недотримання цієї умови використання.

Замовлення, вартість і оплата

 1. Ціни завжди вказані в нашому меню в додатку і можуть час від часу змінюватися, хоча зміни не впливають на вже розміщені замовлення (окрім технічної помилки).
 2. Ви можете розміщувати замовлення, тільки якщо вам виповнилося 18 років. Замовляючи, Ви гарантуєте, що вам виповнилося 18 років, і Ви володієте повною цивільною дієздатністю. 
 3. Під час розміщення замовлення через додаток, Вам буде показано підтвердження на вашому екрані про те, що ваше замовлення було отримано і прийнято нами. Наш обов’язок виконати Ваше замовлення виникає тільки тоді, коли Вам було показано це підтвердження.
 4. Відповідно до чинного законодавства України, страви (як продовольчі товари) належної якості не підлягають поверненню. Повернення страв неналежної якості здійснюється відповідно до чинного законодавства України. У разі підтвердження факту реалізації замовлених Користувачем страв неналежної якості ми зобов’язуємось відразу надіслати до банку-емітенту інформацію щодо повернення платежу, а також здійснити повернення відповідної суми сплачених Користувачем коштів впродовж 10 банківських днів з дня отримання відповідного звернення Користувача. Строки зарахування коштів у різних банках та фінансових установах можуть бути різними, що може вплинути на остаточні строки зарахування коштів Користувачеві. Комісія за повернення коштів Сервісом не утримується. 
 5. Оплата замовлень, здійснених за допомогою Додатку, здійснюється Користувачами за допомогою платіжної системи Portmone (https://www.portmone.com.ua/) або за допомогою платіжною системи LiqPay (https://www.liqpay.ua/uk/)

Страви

 1. Всі страви надаються в залежності від наявності. У більшості випадків Ми пропонуємо альтернативу будь-якій страві, якої немає в наявності.
 2. Ми приділяємо велику увагу при виготовленні всіх Наших страв, проте Ми не можемо гарантувати, що всі кістки з м’ясних продуктів були видалені, тому деякі можуть залишитися.
 3. Деякі продукти, можливо, були раніше заморожені.
 4. Зображення наших продуктів, що містяться в наших меню і в додатку, наведені виключно для ілюстрації. Незважаючи на те, що ми з усіх сил намагаємося бути послідовними, часом, замовлені Вами страви можуть незначно відрізнятися від цих зображень.
 5. Вага наших продуктів може мати відхилення від опису меню в межах допустимого діапазону.

Надання послуг

 1. Ми прагнемо підтримувати нашу відмінну репутацію за своєчасне надання Наших послуг відповідно до опису Сервісу. Однак, на жаль, не завжди все йде за планом, і фактори, які не залежать від нас, можуть іноді заважати нам досягти цього.
 2. Ми зробимо все можливе, щоб ваше замовлення було виконано відповідно до таймера, що є у Додатку. Однак це тимчасові параметри і вони є приблизними, ми не можемо гарантувати точність таймера.

Конфіденційність даних

 1. Ми високо цінуємо ваше право на недоторканність приватного життя. Ми можемо використовувати інформацію способами, зазначеними в нашій Політиці конфіденційності, яку можна переглянути за посиланням ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

Право інтелектуальної власності

 1. Вам надається обмежена ліцензія тільки для перегляду матеріалів AppFood.
 2. Весь контент, включений до Сервісу, такий як текст, графіка, логотипи, зображення, а також їх компіляція і будь-яке програмне забезпечення, що використовується в сервісі, є нашою власністю або наших постачальників і захищений авторським правом та іншими законами, що захищають інтелектуальні права.
 3. Ви не будете змінювати, публікувати, передавати, перепроектувати, брати участь в передачі або продажу, створювати похідні твори або будь-яким чином використовувати будь-якої контент, повністю або частково, знайдений в Додатку. Використання вами Додатку не дає вам права на будь-яке несанкціоноване використання будь-якого захищеного контенту, і, зокрема, Ви не будете видаляти або змінювати будь-які повідомлення про права власності або вказівка ​​авторства в будь-якому контенті. Ви будете використовувати захищений контент виключно для особистого використання і не будете використовувати його без письмового дозволу нас і правовласника. Ви погоджуєтеся з тим, що не купуєте ніяких прав власності на будь-якої захищений контент. Ми не надаємо вам ніяких ліцензій, неявних або інших, на нашу інтелектуальну власність або наших ліцензіарів, за винятком випадків, прямо зазначених в цих Умовах.
 4. Копіювання, відтворення або надання публічного доступу іншим чином всього Контенту або будь-який його частини строго заборонено. Ніхто не може копіювати, збирати, зберігати, використовувати та / або передавати інформацію (тексти, фотографії, відео і т.д) із цього Додатку.

Обмеження і зобов’язання

Вам забороняється наступне:
 • публікація матеріалів Додатку в будь-яких засобах масової інформації;
 • продаж, повторна ліцензія та / або інша комерціалізація будь-яких матеріалів, зазначених у Додатку;
 • використання даного Додатку будь-яким способом, який завдає або може завдати шкоди цьому Додатку або третім особам;
 • таке використання даного Додатку, що суперечить застосовному праву, правилам або яким-небудь чином може завдати шкоди Додатку або будь-якій фізичній або юридичній особі;
 • участь в будь-якому отриманні даних, збір даних, отриманні даних або будь-якої іншої подібної діяльності, пов’язаної із Додатком;
 • використання даного Сервісу для реклами або маркетингу без Нашої згоди;
Доступ до деяких функцій Додатку може бути обмежений. Ви гарантуєте, що будете дотримуватися, без обмежень, усіх місцевих, національних та міжнародних законів і правил, що стосуються використання вами Додатку, і не будете перешкоджати використанню Додатку іншими користувачам або роботі і управлінню Додатку.
У разі порушення цих зобов’язань Користувач несе повну відповідальність за всі можливі ризики і наслідки, які можуть включати цивільне, кримінальне або інше переслідування.

Обмеження відповідальності

 1. Якщо інше не зазначено в цих Умовах, ми не несемо відповідальності перед Користувачем або ким-небудь ще за будь-яку втрату даних, ділової репутації, доходів або прибутку, а також за будь-які спеціальні, випадкові, непрямі або штрафні збитки, незалежно від причини (навіть якщо нам повідомили про можливість втрати або пошкодження). 
 2. Наш Додаток може мати посилання або іншу інформацію, яка може використовуватися для переходу на веб-сайт або сервіс третіх сторін або відповідні послуги, включаючи платіжні послуги. У разі використання Користувачем цих веб-сайтів, послуг або інших ресурсів, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що ми не несемо відповідальності за будь-які результати такого використання. Користувач повинен розуміти, що це його власний ризик і відповідальність. Третя сторона може використовувати свої власні умови, які Клієнти повинні прийняти для використання таких послуг. У разі будь-яких проблем з оплатою, будь ласка, зв’яжіться з вашим банком і / або постачальником платіжних послуг.
 3. Використання Додатку може призвести до втрати даних та / або обмеження доступності даних та / або викликати інше негативний вплив на Користувача. Ми не несемо ніякої відповідальності за будь-які непрямі, спеціальні, випадкові або непрямі збитки, включаючи, але не обмежуючись, втрата даних або записів, упущена вигода чи інші економічні втрати, що виникли в результаті або у зв’язку з цим, і ми не несемо жодної відповідальності перед будь-якою третьою стороною за будь-які прямі, непрямі, особливі, випадкові або непрямі збитки, включаючи, крім іншого, збитки даних або записів, упущеної вигоди або інших економічних втрат, що виникають в результаті або у зв’язку з використанням Додатку. Користувач несе повну відповідальність за правильність та достовірність даних, вказаних ним при оформленні замовлення.
 4. Ми гарантуємо, що всі види страв, що надаються через наш Додатку, є високої якості. Використовуючи наші послуги, Користувач самостійно відповідає за можливу непереносимість харчових продуктів, алергію, розлади здоров’я і сумісність з харчовими продуктами.

Бонуси

 1. Ми можемо надавати Бонуси нашим Користувачам за виконання умов, які Ми зазначаємо у рекламних матеріалах. Відтак, Користувач повинен виконати умови, зазначені у відповідних рекламних матеріалах, для отримання такого Бонусу.
 2. Ми залишаємо за собою право відмовити у наданні бонусу без пояснення причин та/або підстав.
 3. Під “Бонусом” розуміється, зокрема, але не виключно, страва, яка зазначена у рекламних матеріалах.
 4. Під “Наданням Бонусу” розуміється продаж страви за ціною 00 грн 01 коп.

Доставка

 1. Страви доставляються Сервісом та/або третіми особами, що залучені Сервісом до процесу доставки.
 2. Територія доставки страв, запропонованих Сервісом, обмежена територією м. Львова.
 3. За загальним правилом, Страви повинні доставлятись протягом 29 хвилин. Проте, затримки у доставці Страв можливі за умови настання непередбачених обставини, що сталися не з вини Сервісу. У випадку затримки, що сталась з вини Сервісу, Сервіс має право запропонувати Користувачу Бонус на наступне замовлення на свій власний розсуд.
 4. Доставка здійснюється Сервісом за адресою, зазначену у відповідному замовленні Користувачем.
 5. Ризик випадкового пошкодження чи втрати страви, а також право власності на Страву переходить до Користувача з моменту передачі замовленої Страви Користувачеві.

Застосовне право

 1. Ці Умови регулюються, тлумачаться і застосовуються відповідно до законодавства України, без урахування норм колізійного права.
 2. Ви погоджуєтеся з тим, що всі спори, пов’язані з виконанням даних Умов, підлягають розгляду у судах України.

Різне

 1. У випадку порушення даних Умов, а також у разі заподіяння Користувачем шкоди AppFood, його контагентам, партнерам, працівникам, представникам, субпідрядникам, постачальникам тощо, третім особам, Користувач зобов’язаний відшкодувати всі заподіяні прямі та непрямі збитки, включаючи витрати на професійну правничу допомогу, які виникли внасліок згаданих вище дій Користувача. 
 2. У разі, якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано незаконним, недійсним або таким, що не має законної сили, таке положення буде застосовуватися в повній мірі, дозволеним чинним законодавством, і незаконна, недійсна або така, що не має законної сили частина буде вважатися відокремленою від цих Умов. Це не впливає на дійсність і можливість застосування будь-яких інших положень цих Умов.
 3. Ці Умови і будь-які політики або правила, опубліковані нами на цьому сайті, Додатку є обов’язковим договором, який замінює будь-які попередні угоди, повідомлення та пропозиції в усній або письмовій формі (включаючи будь-які попередні версії Умов).
 4. Ми завжди оновлюємо наш Додаток, щоб надати Вам найкращі послуги. Тому інколи потрібно перевстановити та/або оновити Додаток для належно використання. Якщо Ви не перевстановите та/або не оновите Додаток своєчасно, ми не матимемо можливості виконати наші обов’язки, викладені у цих Умовах.

Зверніться до нас

Якщо Користувачам потрібна додаткова інформація про ці Умови або є якісь пропозиції щодо їх вдосконалення, Ви можете зв’язатися з нами через службу підтримки за адресою admin@appfood.online